За Вашим запитом нічого не знайдено.
Переглянути всі акції міста Харків


Мережа «РОСТ» налічує 7 супермаркетів по м. Харкову –  «Центральний», «Малишевський», «Київський», «Одеський», «Нові дома», «Олексіївський», «Холодногорський».

Але нехай Вас не вводить в оману невелика кількість торгових точок – тут Ви знайдете будь-що на свій смак. Мережа супермаркетів «РОСТ» представить Вам найширший асортимент продукції по більшості категоріях (продукти харчування, канцелярія, косметика та парфумерія, побутова хімія та товари для дому, тютюнові вироби, дрібна побутова техніка, продукція для дітей та спортивні товари).

Мережа «РОСТ» постійно тішить своїх покупців новими акціями та знижками, а ми, в  свою чергу, заздалегідь розміщуємо цю інформацію на нашому порталі, бо прагнемо, щоб ви були в курсі вигідних акційних пропозицій, розіграшів та дисконтних програм.

Тому, завітавши на наш сайт deKapusta.com.ua, Ви зможете ознайомитись з поточними та майбутніми акціями мережі супермаркетів «РОСТ» (акції на товари власного виробництва, акційні пропозиції на продукти харчування, акції в мережі магазинів Ferzo, знижки у відділах канцелярії, акції у дитячих відділах, акції у ветаптеці РОСТ, тощо).

Залишайтесь з нами, ми потурбуємось про Ваш гаманець!