Вітаємо Вас, наш економний і далекоглядний друже!

Ви шукаєте найкращі акційні пропозиції супермаркетів України і потрапили у потрібне місце. Тут Ви знайдете саме те, що Вам потрібно за самою свіжою і найнижчою ціною. Ми впевнені, що зможемо значно спростити Ваше життя, зекономити не тільки гроші, а й час.

Уже давно відомо, що акції та знижки – це не завжди обман і збут протермінованого товару, а також можливість залучити нового покупця для своєї мережі, а той, у свою чергу, отримує вигідну пропозицію по купівлі їх продукції.

Якщо ви потрапили до нас (не важливо, що Вам потрібно – дорогу техніку, продукти харчування, новий телефон, подарунок коханій чи коханому чи пляшку хорошого вина), ми впевнені – Ви знайдете найкращу пропозицію на нашому сайті.

Зауважуємо - ми не є представниками торгових мереж та магазинів. Ми лише створили найкращий інструмент для пошуку актуальних акцій, знижок і розпродажів усіх супермаркетів, магазинів і торгових мереж України, зібравши цю інформацію для Вашої зручності в одному місці.

У полі пошуку на головній сторінці Ви можете шукати потрібний Вам магазин, категорію товарів (або конкретний товар), що Вас цікавить. Вибір Вашого населеного пункту здійснюється автоматично, але Ви можете змінити цю інформацію, якщо забажаєте.

Якщо Ви вкажете свій email при реєстрації, то ми будемо повідомляти Вас про найсвіжіші акційні пропозиції Вашого міста.

Наш сайт буде зручним і корисним Вам, бо він створений для Вас!

Тож давайте збагачуватись разом!

Приєднуйтесь до нашої спільноти deKapusta, купуйте, шукайте, заощаджуйте та залишайте свій feedback, він для нас дуже важливий.